הפרויקטים שלנו

נ.א תעשיות מתכת בע"מ

גאים להיות שותפים בפיתוח מתחם מגרשי הספורט והסקייט-פארק בגן סאקר. מדובר פרויקט ציבורי המשפר את איכות חיי הקהילה וכולל מגוון מתחמי ספורט מטופחים. לצד מחשבה על טובת תושבי האזור, נ.א תעשיות מתכת תכננה, עיצבה, יצרה והתקינה, מערכת גדרות מגוונת בעיצוב אסתטי ששומר על האווירה בגן, כמרחב ירוק בלב העיר. מערכת הגדרות עומדת בתקני הבטיחות המחמירים ומורכבת ממגוון סוגי גדרות התוחמים את מגרשי הכדורגל, הכדורסל, הטניס ומתחם הסקייטפארק.
בשיתוף פעולה עם עיריית נתניה, הוצאנו לפועל פרויקט לגידור קו החוף של נתניה. הפרויקט דרש תכנון, עיצוב והתקנת מערכות גידור מחומרי גלם איכותיים, שיספקו עמידות גבוהה לנזקי לחות, רטיבות ושמש (נירוסטה 317L בתוספת ציפוי ESP 700 ורשתות נירוסטה 316 תוספת ציפוי PVDF). הגידור עוצב בסגנון ניטרלי ששומר על קו החוף היפיפה של חוף הים.
כחלק משיתוף הפעולה ההדוק של נ.א תעשיות מתכת עם עיריית ירושלים, הפקנו פרויקט לגידור ממותג של העיר, לשמירה על ביטחון התושבים במקומות המרכזיים ובחוד העשיה והתנופה של ירושלים. תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, יצרנו מערכת גדרות בטיחות יציבה שתשמר בטווח הארוך ותועיל בשמירה על ביטחונם של הולכי הרגל והנהגים בירושלים. מגוון הגדרות ועמודי המדרכה מותגו בלוגו של העיר ועוצבו בסגנון ניטרלי במטרה לשמור על יופיה המיוחד של העיר.
הספורטק בשכונת גילה הוא פרויקט בנייה עירוני המיועד לשימוש אלפי תושבים, לרבות ילדים ונוער. נ.א תעשיות מתכת, שמה לה למטרה לייצר מתחם ספורט אטרקטיבי, תוך שמירה בלתי מתפשרת על בטיחות המשתמשים ושימוש בחומרי גלם איכותיים עמידים לנזקי מזג האוויר. הפרויקט היה תהליך מורכב הדורש תכנון, ייצור והתקנה ברמת הביצוע האיכותית ביותר, לצד שמירה על אסתטיקה עיצובית וחוויית משתמש נוחה ואינטואיטיבית.
פארק הפנאי והספורט בהר חומה, ירושלים, הוא פרויקט מרהיב המתפשט על שטח של כ-90 דונם, משתרע בשפלת הר חומה. נ.א תעשיות סיפקה שירותי גידור (גדר מגרש כדורסל דגם טדי), מאחזי יד, מערכות הצללה ומעקות בטיחות (דגם הדס), העשויים מחומרי הגלם האיכותיים והעמידים ביותר, כדי להשלים את חווית המבקרים בפארק!