עמודי חסימה

נ.א. תעשיות מתכת בע"מ

מהם עמודי חסימה?

עמודי חסימה, או עמודי מחסום, הידועים גם כעמודי עגינה, הם עמודים אנכיים חזקים שנועדו לספק הגנה פיזית ולהנחות את התנועה. הם מגיעים במגוון צורות, גדלים וחומרים, המותאמים לצרכים ספציפיים של אבטחה או אסתטיקה. עמודים אלה הם מראה נפוץ בנוף העירוני, ומשמשים כאלמנטים פונקציונליים ודקורטיביים כאחד.

 


מהם תפקידם של עמודי חסימה?

בהקשר של בטיחות, עמודי חסימה הם ממלאים תפקיד מכריע. הם פועלים כמחסומים פיזיים המונעים מכלי רכב להיכנס לאזורי הולכי רגל או מגנים על אזורים פגיעים כמו חזיתות חנויות, אזורי בתי ספר ובנייני ממשלה מפני חדירות רכב מקריות או מכוונות. על ידי הצבה אסטרטגית של עמודים אלה, קהילות ועסקים יכולים לשפר משמעותית את אמצעי הבטיחות, ולהבטיח דו-קיום מאוזן בין זכויות הדרך של הולכי הרגל לבין הגישה של כלי הרכב

 


מה הם עמודי חסימה קבועים?

עמודי חסימה קבועים הם פתרון קבוע לאזורים שדורשים הגנה או סימון עקביים. הם מעוגנים עמוק באדמה, ומספקים התנגדות חזקה כנגד כלי רכב, ולעתים קרובות ניתן למצוא אותם מול בניינים, סביב אזורי הולכי רגל או מגנים על אזורים רגישים.

 


מה הם עמודי חסימה נשלפים?

עמודי חסימה נשלפים, הם מציעים גמישות; ניתן להוריד או להרים אותם לפי הצורך כדי לאפשר גישה לכלי רכב מורשים. עמודים אלה, שמתאימים לשליטה בתנועה בחללים רב-שימושיים או לנתיבי חירום, ניתנים להפעלה ידנית, אלקטרונית או אוטומטית, בהתאם למערכת המותקנת.


עמודי המחסום שלנו מובילים בשוק הישראלי ונמצאים בפרויקטים רבים במרחב הציבורי.

אנו מייצרים עמודי חסימה ועמודי בטיחות עבור עיריות ומתקנים ציבוריים ברחבי הארץ.
עמודי חסימה שלנו מתוכננים ומיוצרים על פי דרישות לקוחותינו ולשביעות רצונם המלאה. בין מוצרינו בקטגוריה זו – עמודים מגולוונים עם צביעה אלקטרוסטטית, עמודי נירוסטה, עמודי יציקה דקורטיביים ועמודים גמישים.